Publicat 11 Mar 2021 | Expiră 11 Apr 2021

Inginer/technician intretinere sisteme embedded.

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Spirit tehnic
Cunostinte de electronica
Cunostinte operare Linux
Cunostinte lucru in retea
Entuziasm
Capabil sa lucreze in echipa
Carnet de conducere Categoria B
Exprimare fluenta in limba engleza

Descrierea jobului

Responsabil cu diagnosticarea hard si soft a echipamentelor instalate in vehicule
Responsabil (impreuna cu echipa din care face parte) pentru remedierea defectelor constatate
Propune upgrade-uri hard sau soft pt echipamentele aflate in portofoliu
Testeaza noile versiuni soft
Updradeaza soft echipamentele aflate in responsabilitate
Beneficii:
Posibilitatea de a lucra intro echipa tanara si dinamica, program de lucru flexibil, posibilitati de promovare multiple.

Thoreb Information System este parte a grupului de firme Thoreb, specializata in productia de echipamente embedded pentru vehicule comerciale (vehicule pentru transport in comun, vehicule interventie, vehicule militare).

Expirat
Inginer/technician intretinere sisteme embedded.  -  Thoreb Information Systems SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles