Publicat 09 Oct 2019 | Expiră 31 Oct 2019

Inginer tamplarie aluminiu/pvc

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer cu profil constructii, mecanic sau similar
Cunostinte teoretice si practice in desen tehnic si utilizarea documentatiilor tehnice de proiect (planuri nivel, planuri fatade, tablouri de tamplarie, sectiuni, detalii de executie, caiete de sarcini pe specialitati, etc.)
Cunostinte demonstrabile in Excel,Word
O buna intelegere a softurilor in general.
Capacitatea de a invata si intelege modul de functionare a utilajelor/masinilor/dispozitivelor specifice prelucrarii fatadelor si a tamplariilor (debitare automata, frezare, chertare, sertizare, sudura, debavurare, etc.)
Capacitatea de a invata si intelege, informatii din cataloage de sistem ale furnizorilor (ALUMIL, SCHUCO, ALUCOBOND, CREATON, etc.)
Abilitatea de a extrage informatii din diverse surse disponibile pe piata.
Abilitatea de a transpune informatiile teoretice in informatii practice/utilizabile.

Descrierea jobului

Centralizarea si prelucrarea comenzilor firmei
Intocmirea necesarului de materiale pentru desfasurarea activitatii
Colaborare in achizitia materialelor de la furnizori
Coordonarea fiecarui angajat pentru indeplinirea sarcinilor in cadrul atelierului de productie
Supravegherea angajatilor si a liniei de productie pentru ca produsul finit sa corespunda policiticilor de calitate ale companiei
Coordonarea transporturilor si a echipelor de montaj
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu partenerii si furnizorii companiei
Solutionarea problemelor aparuta cu furnizorii
Colaborarea continua cu superiorii pentru imbunatatirea si dezvoltarea obiectivelor companiei
Identificarea potentialilor clienti
Coordonarea personalului pe santier si atelier, verificarea calitatii si cantitatii, verificarea respectarii proiectelor, contracte de antrepriza si subantrepruza, devize, sutuatii de lucrari. grafice de lucru.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Inginer tamplarie aluminiu/pvc  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles