Publicat 20 Ian 2021 | Reactualizat 19 Feb 2021 | Expiră 20 Feb 2021

Inginer supraveghetor / executie peisagistica in Norvegia

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in amenajari peisagisice / hardscacpe;
- isi asuma responsabilitatea postului;
- este orientat mereu catre solutii;
- isi doreste sa invete si sa creasca alaturi de colegi si companie;
- stabil si serios;

Descrierea jobului

- Suprаveghеrеа si coordonarеа аctivitаtii еchipеi dе muncitori;
- Mаnagеmentul sаntiеrului din punct dе vеdеrе аl еxecutiei lucrarilor;
- Monitorizаrеа exеcutiеi, din punct de vedеrе аl cаntitatilor, conformitatii cu proiеctul, cаlitаtii si rеspеctarii termenelor;
- Studierea planurilor şi urmarirea punerii lor în practica;
- Informarea constanta privind evolutia lucrarilor catre managerul general;

Beneficii:

- 4000 de euro salariu net ( adica 41 000 de coroane norvegiene )
- bani de concediu 10 % din castigul anual ( aproximativ 400 de euro extra lunar )
- contract de munca in Norvegia
- asigurare medicala la locul de munca
- transport asigurat o data pe an dus intors cu avionul ( Romania-Norvegia )
- masina de lucru
- echipament de munca
- stabilitate, seriozitate, legalitate si continuitate
- ajutam cu cazarea contra cost 600 de euro pe luna in apartamente sau case inchiriate ( optional )

Suntem o companie de amenajari peisagistice cu sediul in Trondheim, Norvegia cu o experiență de peste 10 de ani în Norvegia.

Realizăm proiecte pentru proprietatii rezidentilale, in general vile si case.
Executam proiecte complete de la terasamente pentru contruirea zidurilor de sprijin pentru terenuri si montaj pavaj, drenaj case, canalizari si amenajari de gradini, spatii verzi.

Grupul Stein are peste 60 de angajati azi is este in continua dezvoltare.
Avem departamente si in alte orase cum ar fi Tromsø, Bodø si Oslo.
Obiectivul nostru este crestem zilnic si sa devenim cea mai mare companie de amenajari peisagistice pe sectorul privat cu peste 10 sedii in Norvegia.

Pentru mai multe detalii si poze despre proiectele pe care le executatam intrati pe www.trondheimstein.no

Expirat
Inginer supraveghetor / executie peisagistica in Norvegia  -  Trondheim Stein AS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles