Publicat 20 Ian 2019 | Expiră 20 Feb 2019

Inginer suport tehnic software

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te așteptăm în echipa noastră dacă :
- Ai experiență de minim un an în utilizarea unui soft de gestiune/contabilitate sau dacă nu ai, ești dispus/ă să înveți rapid.
- Știi cum se instalează un sistem de operare sau o imprimantă.
- Ești dispus/ă să-i inveți și pe alții, și ai rabdare în a explica.
- Ești o persoană serioasă și conștiincioasă.
- Ești dornic/ă să înveți lucruri noi.
- Ești pregătit/ă să lucrezi într-un domeniu dinamic.

Nu-ți pierde timpul dacă :
- Nu ai deloc aptitudini tehnice.
- Nu-ți place sau nu ai rabdare să explici.

Descrierea jobului

- Asigurarea suportului tehnic către clienți pentru aplicațiile dezvoltate de noi
- Gestionarea portofoliului de clienți
- Instalare sisteme PC, drivere
- Configurare echipamente POS (case de marcat, imprimante termice, imprimante etichete, cititoare coduri de bare, etc)
- Configurare rețea și echipamente rețea

Beneficii :
- Pachet salarial competitiv
- Mediu de lucru plăcut
- Training și instruire

EconMedia Service s.r.l. este o companie cu capital privat cu sediul central in Oradea, ale carei principale activități sunt dezvoltarea și distribuția de software si echipamente retail precum si consultanța în tehnologia informației.

Expirat
Inginer suport tehnic software  -  ECONMEDIA SERVICE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles