Publicat 30 Iul 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 29 Aug 2019

INGINER SUPORT TEHNIC si VANZARI

1 post
 INGINER SUPORT TEHNIC și VANZĂRI
aparate şi echipamente pentru instalaţii electrice de joasă tensiune,  cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

în BUCURESTI
Descrierea postului:

INGINER SUPORT TEHNIC și VANZĂRI aparate şi echipamente pentru instalaţii electrice de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

- Asigura suportul inginerilor de vanzari;
- Intocmeste oferte tehnice si comerciale in concordanta cu indicatiile inginerului de vanzari;
- Intocmeste comenzile zilnice catre Schrack Austria si alti furnizori;
- Rezolva operativ solicitarile clientilor si colegilor;
- Acorda consultanta tehnica tuturor clientilor din aria sa;
- Intocmeste notele de intrare in gestiune, facturi, incaseaza contravaloarea facturilor;

Cerinţe:
Studii de inginerie electrică, energetică sau automatică,
cunoştinţe de operare PC (WORD, EXCEL, POWER POINT),
cunoştinţe de limbă germană sau engleză,
cunoştinţe tehnice generale de electrotehnică,
experienţă în domeniul vânzărilor de echipamente şi instalaţii electrice,
buna cunoaştere a pieţei de electrice (clienţi, concurenţi, preţuri, etc)
posesor carnet de conducere B,
spirit întreprinzător, perseverent, activ, onest, ordonat,
Se oferă:
program permanent de training- uri tehnice, de vânzari, dezvoltare personală
posibilitatea de a lucra într-o companie multinaţională de prestigiu,
posibilitatea de a-şi construi o carieră în domeniul electric,
posibilitatea de a fi in permanenta la curent cu ultimele noutăți in ingineria electrica,
posibilitatea de avansare în structura firmei,
posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr şi ambiţios,
asigurare medicală,
pachet salarial atractiv, în funcţie de realizări.
Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV şi scrisoarea de intenţie până la data de 29.08.2019 la adresa: RO-061101 Bucureşti, B-dul Iuliu Maniu nr. 453-457, sect 6, tel: 021 317 02 35, Fax: 021 317 02 62, e-mail: bucuresti@schrack.ro
INGINER SUPORT TEHNIC si VANZARI  -  Schrack Technik SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles