Publicat 30 Oct 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 29 Nov 2019

INGINER SUPORT TEHNIC si VANZARI - SIBIU

1 post
INGINER SUPORT TEHNIC

SCHRACK Technik S.R.L., filiala din România a firmei austriece SCHRACK Technik GmbH, producător şi furnizor de aparataj electric de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri şi conductoare, corpuri de iluminat (mai multe detalii despre companie: a se vedea www.schrack.ro):

ANGAJEAZA INGINER SUPORT TEHNIC si VANZARI INGINER SUPORT TEHNIC si VANZARI
Pentru:
aparate şi echipamente pentru instalaţii electrice de joasă tensiune,  cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

În: SIBIU

Descrierea Postului:

- Oferirea de  solutii tehnice profesionale in domeniul instalatiilor electrice, automatizarilor, iluminatului si cablarii structurate.
- Dezvoltarea relatiilor cu clientii actuali;
- Intocmirea de oferte tehnice si comerciale in concordanta cu solicitarile clientului
- Gasirea de noi clienti in aria de responsabilitate
- Vizite zilnice in aria de responsabilitate;
- Rezolva operativ solicitarile clientilor si colegilor;
- Acorda consultanta tehnica tuturor clientilor din aria sa;
- Preocuparea permanaenta pentru satisfacerea clientilor;

Cerinţe:
Studii superioare de electrotehnică, energetică sau automatică,
cunoştinţe de operare PC (WORD, EXCEL, POWER POINT),
cunoştinţe de limbă germană sau engleză,
cunoştinţe tehnice generale de electrotehnică,
experienţă în domeniul vânzărilor de aparate, echipamente şi instalaţii electrice,
buna citire si interpretare a schemelor si simbolurilor electrice
buna cunoastere a pietei: concurenti, preturi, clienti, etc.
posesor carnet de conducere B,
spirit întreprinzător, perseverent, activ, onest,
disponibilitate pentru deplasări,
Se oferă:
posibilitatea de a lucra într-o companie multinaţională de prestigiu,
posibilitatea de a-şi construi o carieră în domeniul electric,
posibilitatea de avansare în structura firmei,
posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr şi ambiţios,
pachet salarial atractiv, în funcţie de realizări.
Masina de serviciu, Lap – top, telefon mobil cu conexiune la internet si convorbiri nelimitate, etc.

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV şi scrisoarea de intenţie până la data de 30.11.2019 la adresa: RO-061101 Bucureşti, B-dul Iuliu Maniu nr. 453-457, sect 6, tel: 021 317 02 35, Fax: 021 317 02 62, e-mail: bucuresti@schrack.ro
INGINER SUPORT TEHNIC si VANZARI - SIBIU  -  Schrack Technik SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles