Publicat 23 Sep 2019 | Reactualizat 23 Oct 2019 | Expiră 24 Oct 2019

INGINER SUPORT TEHNIC și VANZĂRI - BACAU

1 post
Expirat
SCHRACK Technik S.R.L., filiala din România a firmei austriece SCHRACK Technik GmbH, producător şi furnizor de aparataj electric de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri şi conductoare, corpuri de iluminat (mai multe detalii despre companie: a se vedea www.schrack.ro):

ANGAJEAZA: INGINER SUPORT TEHNIC și VANZĂRI aparate şi echipamente pentru instalaţii electrice de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

în BACAU
Descrierea postului:

INGINER SUPORT TEHNIC și VANZĂRI aparate şi echipamente pentru instalaţii electrice de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri si conductoare, corpuri de iluminat

- Asigura suportul inginerilor de vanzari; - Intocmeste oferte tehnice si comerciale in concordanta cu indicatiile inginerului de vanzari; - Intocmeste comenzile zilnice catre Schrack Austria si alti furnizori; - Rezolva operativ solicitarile clientilor si colegilor; - Acorda consultanta tehnica tuturor clientilor din aria sa; - Intocmeste notele de intrare in gestiune, facturi, incaseaza contravaloarea facturilor;

Cerinţe: - Studii de inginerie electrică, energetică sau automatică, - cunoştinţe de operare PC (WORD, EXCEL, POWER POINT), - cunoştinţe de limbă germană sau engleză, - cunoştinţe tehnice generale de electrotehnică, - experienţă în domeniul vânzărilor de echipamente şi instalaţii electrice, - buna cunoaştere a pieţei de electrice (clienţi, concurenţi, preţuri, etc) - posesor carnet de conducere B, - spirit întreprinzător, perseverent, activ, onest, ordonat,

Se oferă: - program permanent de training- uri tehnice, de vânzari, dezvoltare personală - posibilitatea de a lucra într-o companie multinaţională de prestigiu, - posibilitatea de a-şi construi o carieră în domeniul electric, - posibilitatea de a fi in permanenta la curent cu ultimele noutăți in ingineria electrica, - posibilitatea de avansare în structura firmei, - posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr şi ambiţios, - asigurare medicală, - pachet salarial atractiv, în funcţie de realizări.

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV şi scrisoarea de intenţie până la data de 21.10.2019 la adresa: RO-061101 Bucureşti, B-dul Iuliu Maniu nr. 453-457, sect 6, tel: 021 317 02 35, Fax: 021 317 02 62, e-mail: bucuresti@schrack.ro
Expirat
INGINER SUPORT TEHNIC și VANZĂRI - BACAU  -  Schrack Technik SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles