INGINER SUDURA / COORDONATOR DEPARTAMENT SUDURA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerințe:
•Studii superioare domeniul tehnic: Electronică / Automatizări;
•Diploma de Inginer Sudor Internaţional IWE constitue avantaj;
•Experiența într-o poziție similară minim 3 ani, de preferat automotive;
•Experienta in domeniul sudurii ultrasunete, rezistiva si laser – constituie avataj
•Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu / avansat;
•Cunostințe foarte bune de operare PC (MS-Office), programe si platforme specifice din domeniul automatizarilor;
•Bune cunostinte in domeniul automatizarilor industriale, automate programabile tip PLC S
•Cunostinte in domeniul hidraulic, electric, electropneumatic si actionari;
•Capacitate de analiza si sinteza, interpretare corecta a datelor, luare a unor decizii de calitate;
•Abilitati de comunicare, planificare si de organizare;

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
-Coordonare activitate de mentenanta;
-Efectuarea de activităti de întretinere neplanificate pentru echipamentele de productie;
-Organizarea stocului de piese de schimb si consumabile;
-Întocmirea de previziuni lunare/ trimestriale privind necesarul de piese de schimb;
-Facility management pentru cladire si spatii adiacente;
-Urmareste documentarea interventiilor neplanificate asupra echipamentelor;
-Asigura alocarea resurselor (mecanici si electricieni) in functie de prioritati;
-Gestionarea documentației tehnice puse la dispoziție de producătorii de echipamente;

Oferim:
-Salariu motivant;
-Tichete de masă;
-Decont transport;
-Mediu de lucru plăcut, modern si dinamic;

Te asteptam in echipa noastra !

Opsan has been a leading automotive supplier since 1976 producing metal body, seating and chassis parts for automotive OEMs.

Publicat 4 iul. 2022 Expiră 3 aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos