Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

Inginer sudor în Hunedoara

1 post

Candidatul ideal

Ai o diplomă universitară ca inginer mecanic sau inginer sudor și (dacă există) certificate/calificari pentru folosirea AutoCAD. Vorbești engleza bine (preferabil si germană) și înțelegi problemele și sarcinile tehnice. Ai bune cunostinte pentru utilizarea MS Office. În plus, ești familiarizat cu diferite tehnici de sudură și ai experiență practică în procesul de sudare.

Descrierea jobului

Folosesti abilitățile tale pentru a proiecta modele și a le realiza pe calculator.
Intelegi documentatia tehnică, aduci idei și faci schimb de informații cu privire la problemele de dezvoltare.
Lucrezi cu soft-ul și ai informații despre costuri și materiale.
Ajuti la punerea în aplicare a proiectelor și explici informația tehnică din spatele acestor activități altor angajați.
Lucrezi cu formule și calcule.
Desenezi si citesti planuri și ajutați la crearea prototipurilor.
Esti întotdeauna disponibil in calitate de consultant tehnic.
Inspectezi produsele in numele companiei și verifici calitatea acestora.
Acorzi atenție detaliilor, recunosti si marchezi erorile.

Avantaje:
Oferim multe sarcini interesante și oportunități de dezvoltare.
Lucrați cu colegi frumosi și calificați.
Pachet salarial motivant.

Nani Verladetechnik GmbH & Co. KG a fost înființată în 1993 și este încă o companie administrată de proprietar. Este un producător inovator german de echipamente de încărcare, usi industriale si tehnologii de ridicare.

Inginer sudor în Hunedoara  -  Nani Verladetechnik GmbH & Co. KG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles