INGINER STRUCTURIST

PEDRO COMPANY CONSTRUCTEXIM SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Absolvent al Facultatii de Constructii;
Experienta in domeniul constructiilor minim 3 ani;
Cunostinte PC – MS Office, AutoCad;
Persoana activa, responsabila, foarte bine organizata, orientata catre obtinerea de rezultate;
Capacitate de analiza si sinteza;
Flexibilitate a programului, disponibilitate la ore suplimentare;
Capacitate de lucru sub presiunea unor termene limita de predare;
Abilitati de rezolvare a problemelor;
Abordare pozitiva a sarcinilor de lucru;
Integritate, onestitate;
Sociabilitate, capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
Organizarea lucrarilor pe santier;
Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
Intocmeste cartea constructiei;
Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Pedro Company Construct Exim SRL, antrepriza de constructii cu capital integral privat, a fost infiintata in anul 1993 si in prezent acopera intreaga gama de lucrari de constructii: constructii industriale si civile, lucrari de finisaje, reparatii, amenajari si renovari.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.