INGINER STRUCTURIST - nivel Senior

ConTrust Group - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta in proiectare contructii civile si excelente cunostinte teoretice;
- Absolvent al Facultatii de Constructii, Masteratul reprezinta un plus;
- Cunoastrerea programelor specifice: Acad, Tekla, sau Allplan;
- Constituie un avantaj cunoasterea programelor specializate de calcul automat Etabs, Sap, Robot, Axis;
- Capaciatea de a elaborara documentatiile de structura specifice SF, DTAC, Pth, DE.

Descrierea jobului

- Realizeaza conceptul structural si intocmeste planurile de rezistenta specifice;
- Efectueaza calculele de rezistenta, utilizand programele dedicate;
- Intocmeste si verifica planurile de executie si propune solutii constructive;
- Realizeaza antemasuratori si extrase de cantitati si materiale aferente;
- Coordoneaza proiectele alocate si activitatea colegilor la nivel junior.

De ce sa te alaturi noua?
– Suntem o adevarata echipa, derulam de 18 ani proiecte mari, diverse si de anvergura, oferim suport si ne respectam unii pe ceilalti;
- Ducem la performanta ceea ce facem, gasim solutii optime si avem o viziune complexa la nivelul proiectarii;
- Suntem stabili si prezenti - am depasit cu brio, fara reduceri de personal si costuri cele doua crize (financiara si pandemica);
– Iti respectam munca - alaturi de salariu primesti bonus/proiect, calculat valoric in functie de complexitate;
– Credem cu tarie in dezvoltarea profesionala si personala continua, astfel incat vei putea participa la cursuri de formare platite de firma;
– Organizam team-bulding anual (2-3 zile) si nu numai.

ConTrust Group sprijin competent pentru constructii reusite.

Companie specializata in servicii de proiectare pentru constructii civile si industriale din anul 2004, cu vastă experiență în domeniul construcțiilor și consultantei si expertizelor tehnice.

ConTrust Group a reunit în echipa sa unii dintre cei mai pricepuți specialisti în domeniu. Modul nostru de lucru este o forță ghidată spre performanță, deoarece credem că cele mai bune rezultate provin dintr-un dialog permanent între toate părțile implicate în proiect.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022