Inginer - specialitate industria textila

Italian Knitwear S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Din punct de vedere profesional trebuie:
  • să înțeleagă o specificație tehnică de produs;
  • să știe să compună un extras de materiale / accesorii componente;
  • să întocmească un proces tehnologic pe faze și operații de producție pentru un produs complex, organizarea și optimizarea proceselor de producție;
  • să știe să facă planificări de producție;
  • o persoana extrem de responsabilă, ordonată, cu abilitați de stabili priorități și urmărirea obiectivelor, expeditivă, conștiincioasă.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Sa asigure desfasurarea activitatii de productie industrializata, iar persoana care va veni va fi cea care va organiza, coordona , raspunde de functionalitatea intregii activitatii, inclusiv cea birocratica;
  • Sa se ocupe de achizitie bucati propuse de la diverse firme producatoare si asigurarea bucatii finale (prototipul) care va fi propus pentru productia de tip industrial.
Publicat 22 Sept. 2022 Expiră 22 Oct. 2022