INGINER SPECIALIST SISTEME FOTOVOLTAICE - Bucuresti

Black Sea Suppliers SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Inginer specialist in proiectarea si/sau ofertarea si asistenta in executie a sistemelor fotovoltaice.
- Experienta in domeniul instalatiilor electrice si/sau fotovoltaice
- Cunostinte operare PC
- Mod riguros dе organizare
- Seriozitate, loialitate

Descrierea jobului

- Intocmirea ofertelor pe baza unor proiecte existente.
- Alegerea unui sistem fotovoltaic (componentele acestuia) functie de necesarul clientului.
- Posibilitatea de a se deplasa la locatia clientului pentru a identifica necesitatile acestuia si posibilitatile de montare ale sistemului fotovoltic.
- Se ofera pachet salarial atractiv, masina, telefon, laptop.

Firma activeaza in domeniul energiei regenerabile cu 30 puncte de lucru pe teritoriul Romaniei.
Publicat 22 Sept. 2022 Expiră 22 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.