Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

INGINER SISTEME DE SECURITATE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• persoana dinamica, flexibila, rezistenta la stres, cu spirit de echipa, profesionalism si initiativa.
• persoana responsabila, interesata de o colaborare de lunga durata, care isi poate asuma o implicare foarte serioasa in activitatea societatii;
• urmareste obtinerea de rezultate in activitatea sa, care sa fie cel putin pe masura cerintelor sale salariale;
Obligatoriu: studii superioare in domeniul tehnic de activitate;
Constituie avantaj: cursuri de operare Pc, limbi straine.

Descrierea jobului

- Respectarea termenelor limita de rezolvare a proiectelor;
- Capacitate de concentrare pe realizarea mai multor sarcini simultan;
- Capacitatea de a reactiona rapid si de a lua decizii corecte în momente critice, asumându-si responsabilitati;
- Pregatirea proiectelor;
-Capacitate de organizare a documentatiei ce rezulta in urma activitatii de proiectare

Inginerul Sisteme de Securitate se ocupa in principal cu:
- Organizarea activitatilor de instalare a sistemelor tehnice de securitate,
- Instalarea sistemelor tehnice de detectie si semnalizare la efractie si control al accesului,
- Instalarea sistemelor tehnice de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu,
- Instalarea sistemelor tehnice de televiziune cu circuit inchis (TVCI),
- Realizarea sistemelor tehnice de monitorizare,
- Asigurarea testarii, evaluarii si punerii in functiune a echipamentelor si sistemelor tehnice de detectie si semnalizare la efractie si control acces,
- Asigurarea testarii, evaluarii si punerii in functiune a sistemelor tehnice de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu,
- Asigurarea testarii, evaluarii si punerii in functiune a echipamentelor si sistemelor tehnice de televiziune cu circuit inchis,
- Asigurarea testarii, evaluarii si punerii in functiune a sistemelor tehnice de monitorizare,
- Asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele tehnice de detectie si semnalizare la efractie si control acces,
- Asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele tehnice de detectare, semnalizare si alarmare la incendiu,
- Asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele tehnice de televiziune cu circuit inchis,
- Asigurarea mentenantei si service-ului pentru sistemele tehnice de monitorizare,
- Instruirea beneficiarului asupra utilizarii si intretinerii sistemului.

VA OFERIM:
• Salariu atractiv;
• Punctualitatea platii salariilor;
• Stabilitate la locul de munca;
• Servicii medicale gratuite;
• Excursii gratuite la mare/munte (team-building).

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:
• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.

Expirat
INGINER SISTEME DE SECURITATE  -  S.C. BGS Divizia de Securitate S.R.L.