Publicat 31 Ian 2019 | Reactualizat 28 Feb 2019 | Expiră 03 Mar 2019

Inginer Sisteme de Securitate

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg/colega, Inginer Sisteme de Securitate.
Ne-am facut o idee despre cum am vrea sa fie viitorul nostru coleg:

  • Absolvent studii superioare tehnice, electronica, electrotehnica, telecomunicatii;
  • Vorbitor de limba engleza;
  • Fire dinamica, organizata, optimista, comunicativa, relaxata, responsabila;
  • Cu abilitati de analiza si planificare;
  • Posesor permis categorie B.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faca:

  • Stabileste solutia tehnica urmand detaliile contractuale;
  • Urmareste implementarea solutiei si optimizeaza acolo unde este cazul;
  • Pastreaza o stransa legatura cu managerul de proiect;
  • Programeaza si pune in functiune echipamentele sistemului;
  • Efectueaza verificari periodice asupra executiei lucrarii;
  • Transmite informatiile necesare tuturor partilor interesate;
  • Intocmeste documentele finale specifice in urma finalizarii proiectului.

Descrierea companiei

I WAVE SOLUTIONS este înființată în anul 2002 și

are drept obiect de activitate furnizarea de soluții și servicii IT, automatizări industriale și de clădiri și sisteme de curenți slabi. Experiența societății noastre precum și personalul tehnic bine pregătit recomandă societatea noastră pentru proiecte complexe de infrastructură IT&C și securitate fizică.

• SISTEME DE AUTOMATIZARE CLĂDIRI&INDUSTRIALE

• SISTEME DE DETECȚIE ȘI AVERTIZARE INCENDIU

• SISTEME DE DETECȚIE ȘI AVERTIZARE EFRACȚIE,

DETECȚIE PERIMETRALĂ

• SISTEME DE SUPRAVEGHERE VIDEO

• SISTEME DE CONTROL ACCES

• SISTEME INTEGRATE DE SECURITATE

• INFRASTRUCTURĂ IT

Expirat
Inginer Sisteme de Securitate  -  iWave Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles