Publicat 04 Mai 2019 | Expiră 04 Iun 2019

INGINER SISTEME DE SECURITATE LA INCENDIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana dinamica si organizata, cu o buna capacitate de a lucra cu oamenii, cu dorinta de a invata si de a se implica;
- studii tehnice;
- sunt necesare cunostinte de legislaţie în domeniu, cunostinte minime de lucru in AUTOCAD (vizualizare proiecte, efectuare modificari conform lucrarilor din santier) si OFFICE (Word si Excel);
- cunostinte punere in functiune si executare lucrari de sisteme securitate la incendiu;
- spirit de iniţiativă şi orientare spre rezultat şi soluţii;
- capacitate de analiză şi sinteză;
- disponibilitate pentru muncă pe teren.

Descrierea jobului

- organizeaza echipele de muncitori, supravegheaza si verifica lucrarile;
- verifica planurile si executa modificari conform AS BUILD;
- participa la sedintele de organizare a lucrarii;
- efectueaza necesarul de materiale pentru lucrare;
- organizeaza echipele de muncitori si le coordoneaza;
- verifica continuitatea traseelor si le eticheteaza;
- verifica conformitata lucrarilor efectuate;
- intocmeste consumul zilnic de materiale/echipamente;
- instalateaza si configureaza elementele sistemului;
- instruieste beneficiarii lucrarilor pentru utilizarea sistemelor instalate;
- elaboreaza documente specifice.

SE OFERA:
- mediu de lucru dinamic si placut intr-o echipa tanara;
- implicarea in proiecte de mari dimensiuni;
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii in continua ascensiune, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua;
- se ofera masina de serviciu si telefon mobil.

Firma specializata pe servicii de consultanta, executie si proiectare in domeniul securitatii la incendiu.
Pentru mai multe detalii, puteti accesa site-ul companiei: www.feqs.ro

Expirat
INGINER SISTEME DE SECURITATE LA INCENDIU  -  Feqs Group S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles