INGINER SERVICIU TEHNIC

CONFIDENTIAL
Oraș de lucru
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- STUDII SUPERIOARE PROFIL CONSTRUCTII
- EXPERIENTA DE MINIM 1 AN PE UN POST DE INGINER SERVICIU TEHNIC
- CUNOSTINTE DESPRE PROCESELE TEHNOLOGICE, MATERIALE SI ECHIPAMENTE, METODE DE LUCRU SPECIFICE
- CUNOSTINTE PC (MS OFFICE - EXCEL/WORD/AUTOCAD)
- FORMEAZA USOR RELATII INTERPERSONALE CU ANGAJATII COMPANIEI
- CUNOSTINTE PROGRAM DEVIZE (INTELSOFT/WINDEV)
- DISPONIBIL LA PROGRAM PRELUNGIT ATUNCI CAND SITUATIA O IMPUNE, REZISTENT LA STRES
- SERIOS, CONSTIINCIOS, ORDONAT, AMBITIOS

Descrierea jobului

- INTOCMESTE OFERTE DE PRET PENTRU LICITATII
- INTOCMESTE SITUATII DE PLATA PE BAZA RAPOARTELOR DE PRODUCTIE
- COLABOREAZA CU REPREZENTANTII BENEFICIARILOR IN VEDEREA CONFIRMARII SITUATIILOR DE PLATA
- COLABOREAZA CU DEPARTAMENTELE SOCIETATII (ACHIZITII/RESURSE UMANE/CONTABILITATE/PRODUCTIE)
- TRANSMITE CONSUMURILE DE MATERIALE CONFORM SITUATIILOR DE PLATA
- INTOCMESTE DOCUMENTELE NECESARE CARTII TEHNICE

COMPANIA TOMIS GENERAL CONTRACTOR, ACTIVEAZA IN DOMENIUL CONSTRCUTIILOR DIN ANUL 2002. OBIECTIVUL NOSTRU CONTINUU A FOST RESPECTAREA NIVELULUI DE CALITATE CERUT DE BENEFICIAR SI A TERMENELOR DE EXECUTIE. DINTRE LUCRARILE EXECUTATE ENUMERAM:
- ANSAMBLUL REZIDENTIAL SPECTRUM (5 BLOCURI P + 11E)
- EXTINDERE DELFINARIU CONSTANTA
- PROMENADA STATIUNII MAMAIA
- PARC ARHEOLOGIC CONSTANTA ETC.
COMPANIA SE AFLA INTR-UN PROCES CONTINUU DE IMBUNATATIRE SI DEZVOLTARE PRECUM SI IN CAUTARE DE PERSOANE CARE SA IMPARTASEASCA ACELEASI VALORI: PROFESIONALISM, RESPONSABILITATE, DINAMISM.
VA ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!
Publicat 4 oct. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos