Publicat 20 Mai 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Inginer serviciu tehnic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienţă practică necesară: Minim 2 ani vechime cu autorizaţie grad PGIU şi PGD si în activitatea de proiectare sau în domenii conexe proiectării, instalator autorizat ANRE, gradul PGIU si PGD
• Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie: Legislaţia specifică domeniului gazelor naturale şi construcţiilor, norme tehnice respectiv protecţia anticorosivă a reţelelor din oţel;
• Cunoştinţe IT: Bun utilizator MS Office, AutoCad, programe de întocmire a devizelor;
• Altele: Permis de conducere categoria B; Capacitate de sinteză, abilităţi analitice, abilităţi de comunicare; Capacitatea de organizare şi ritm susţinut de lucru; Capacitatea de autoinstruire şi preocupare pentru perfecţionare continuă.

Descrierea jobului

• Realizează documentaţia tehnică de proiectare pentru reţelele de distributie si instalatii de racordare a gazelor naturale şi echipamentele aferente acestora;
• Elaborează teme de proiectare, studii de soluţie, studii de prefezabilitate, studii de fezabilitate, proiecte tehnice, caiete de sarcini, documentaţii de execuţie, direct sau prin colaborare;
• Participă la efectuarea de studii şi analize diagnostic privind modernizarea reţelelor de distribuţie a gazelor naturale si a staţiilor de reglare şi măsurare a gazelor naturale precum ;
• Elaborează documentaţia pentru obţinerea acordurilor, avizelor şi autorizaţiilor;
Educaţie necesară: Studii superioare tehnice în domeniul gazelor naturale;
Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Bonus de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Decontarea a jumatate din valoarea transportului;

Companie cu capital integral privat care are domeniu de activitate distributie si furnizare gaze naturale.

Expirat
Inginer serviciu tehnic  -  Progaz P & D S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles