Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 10 Aug 2007 | Expiră 12 Aug 2007

INGINER SERVICII CLIENTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii universitare - specializare Petrol si Gaze, Instalatii;
– 1 an de experienta n domeniu;
– Cunostiinte de Legislatie n domeniul gazelor;
– Engleza la nivel mediu;
– Utilizator curent de MS Office.

Descrierea jobului

–Stabilirea procedurilor de lucru, n concordanta cu reglementarile legale n vigoare, dupa care se va desfasura activitatea la nivelul regiunilor si centrelor operationale
–Accesul la SNT conf. HGR 1043/2004
– Monitorizarea lunara a activitatii de emitere a acordurilor de acces la sistemul de distributie al gazelor naturale n baza cererilor depuse la nivel de regiune si centru operational
– Monitorizarea lunara a contractelor de racordare ncheiate la nivel de regiune si centru operational, pentru realizarea accesului la sistemul de distributie al gazelor naturale, conf. HGR 1043/2004
– Monitorizarea lunara a contractelor de cofinantare ncheiate la nivel de regiuni si centre operationale, pentru ralizarea accesului la
sistemul de distributie al gazelor naturale, conf. Legii 351/2004
– Monitorizarea realizarii studiilor de fezabilitate pentru solicitarile de acces la sistemul de distributie, n cazurile n care se impune
realizarea unor extinderi de conducte, conf. Legii 351/2004

E.ON Gaz Distribuţie, având ca acţionar majoritar compania E.ON Ruhrgas, activează în
industria gazelor naturale, fiind specializată în furnizarea şi distribuţia gazelor naturale.
Compania urmăreşte să răspundă celor mai înalte standarde europene în ceea ce priveşte calitatea serviciilor oferite clienţilor, precum şi responsabilitatea faţă de angajaţi.

Expirat
INGINER SERVICII CLIENTI  -  E.ON Gaz Distributie - Regiunea SUD Sibiu

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles