Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 10 Aug 2007 | Expiră 12 Aug 2007

inginer servicii clienti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

STUDII UNIVERSITARE-PETROL SI GAZE ,INSTALATII
1 AN EXPERIENTA IN DOMENIU
CUNOSTINTE DE LEGISLATIE IN DOMENIUL GAZELOR
UTILIZATOR CURENT MS OFFICE

Descrierea jobului

STABILIREA PROCEDURILOR DE LUCRU DUPA CARE SE VA DESFASURA ACTIVITATEA LA NIVELUL REGIUNILOR SI CENTRELOR OPERATIONALE
ACCESUL LA SNT CONF HGR 1043/2004
MONITORIZAREA LUNARA A ACTIVITATII DE EMITERE A ACORDURILOR DE ACCES LA SISTEMUL DE DISTRIBUTIE
MONITORIZAREA LUNARA A CONTRACTELOR DE RACORDARE PENTRU REALIZAREA ACCESULUI LA SISTEMUL DE DISTRIBUTIE AL GAZELOR NATURALE
MONITORIZAREA REALIZARII STUDIILOR DE FEZABILITATE PENTRU SOLICITARILE DE ACCES LA SISTEMUL DE DISTRIBUTIE ,IN CAZURILE IN CARE SE IMPUNE REALIZAREA UNOR EXTINDERI DE CONDUCTE

SPECIALIZATA IN FURNIZAREA SI DISTRIBUTIA GAZELOR NATURALE LA CELE MAI INALTE STANDARDE EUROPENE

Expirat
inginer servicii clienti  -  E.ON GAZ DISTRIBUTIE.REG.EST