Inginer Service

IPTE Ro - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Inginer de service

Asigura instalarea, suportul si service-ul echipamentelor automatizate produse de companie la diferiti clienti din tara si strainatate.

Descrierea jobului

Cerinte

Studii superioare in domeniile Automatica, Electronica, Electro-mecanica;
Experienta in programare roboti industriali si PLC constituie avantaj
Abilitati tehnice, practice si de utilizare PC;
Permis de conducere cat B;
Limba engleza la nivel conversational;
Flexibil, organizat si orientat spre client;
Disponibilitate de a calatori in tara si strainatate(aprox 60% - 70% din timpul de lucru).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant, tichete de masa, bonusuri;
Masina, telefon de serviciu, laptop;
Mediu de lucru international;
Training-uri in tara si strainatate

IPTE RO este o firma cu capital integral belgian lider mondial in domeniul proiectarii si executarii sistemelor automate de productie, testare si inscriptionare a placilor electronice(PCB) precum si in domeniul asamblarii si testarii finale

Publicat 22 oct. 2021 Reactualizat 19 nov. 2021 Expiră 21 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos