INGINER SERVICE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 3500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Dispus pentru deplasari;
- Obligatoriu permis auto categoria B;
- Pregatire tehnica de minim 2 ani cunostinte de mecanica, electrica;
- Pregatire: Facultate cu profil tehnic;
- Sediul firmei: Bucuresti, Sector 6;
- Limba engleza cel putin nivel mediu;
- Cunostinte Word / Excel / Outlook;

Descrierea jobului

Deplasari la client pentru a desfasura:

- activitati de reparare,
- revizie si intretinere a utilajelor la sediul clientilor companiei;
- activitati de diagnoza si constatare a defectiunilor utilajelor;
- stabilirea necesarului de piese si consumabile pentru repararea/revizia utilajelor;
- remedierea defectiunilor utilajelor;
- asigurarea bunei functionari a utilajelor/echipamentelor;
- oferirea de informatii tehnice si mentinerea relatiei cu clientul

Beneficii:
- Salariu lunar NET: 3500 lei;
- Bonus anual in functie de numarul de ore lucrate pe teren (% din tariful orar);
- Masina, smartphone si laptop de serviciu;
- Munca este partial pe teren si partial la birou;
- Program normal de lucru;
- Nu se lucreaza in weekend;

Activitatea de baza a companiei Alpha West cuprinde lucrari de mentenanta industriala, in domeniul transportului si tratarii apei reziduale, separarii solidelor de lichide si separarii lichidelor de densitati si vascozitati diferite, reparatii si livrare componente utilaje, solutii si consultanta pentru clienti.
Publicat 1 oct. 2021 Reactualizat 29 oct. 2021 Expiră 31 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos