Publicat 15 Ian 2020 | Reactualizat 12 Feb 2020 | Expiră 15 Feb 2020

Inginer service

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Alte cerinte:
- Studii superioare tehnice (preferabil Fizica / Politehnica)
- Masterand sau doctorand (constituie un avantaj)
- Rezultate bune in cadrul facultatii, media generala > 8.5 (obligatoriu)
- Indemanare tehnica obligatorie: realizarea de montaje electrice/electronice (identificarea componentelor electrice/electronice, utilizarea echipamentelor de masura si control specifice, cunostiinte minime desen tehnic, cunostiinte minime mecanica/mecatronica
- Abilitati de comunicare dezvoltate
- Dinamism, disponibilitate pentru deplasari (minim 50% din timpul de lucru), atat in tara cat si in strainatate
- Cunostinte operare PC foarte bune
- Cunostinte de limba engleza (scris + vorbit)
- Permis de conducere cat. B (obligatoriu)

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
- Raspunde de mentananta si servisarea echipamentelor din portofoliu
- Instalarea, punerea in functiune si instruire beneficiarului final
- Asigura consultanta tehnica telefonica sau prin email clientilor existenti
- Executa solicitarile de customizare conform solicitarilor
- Se ocupa de administarea interventiilor service (rapoarte, fisa de evaluare)

BENEFICII:
- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri in functie de performantele dovedite
- Laptop, telefon, masina
- Lucrul intr-o companie in plina dezvoltare, cu standarde de lucru profesioniste
- Sistem consecvent de traininguri in tara si strainatate
- Posibilitati de dezvoltare si promovare profesionala in cadrul companiei.

APEL LASER comercializeza, produce, instaleaza si asigura service pentru laseri, sisteme laser si aparatura stiintifica si industriala. Punctul de lucru se afla in Mogosoaia.

Expirat
Inginer service  -  Apel Laser

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles