Inginer service zona Bucuresti-Muntenia-Sud-Dobrogea

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- absolvent studii superioare in domenii precum: automatizari, electronica, electro-mecanica
- experienta in depanarea echipamentelor electronice/mecanice
- cunoasterea limbii engleze (scris, vorbit)
- experienta in utilizarea comunicatiilor Ethernet, RS232
- experienta in depanarea, programarea Pc urilor si laptopurilor (ale colegilor de birou)
- carnet conducere cat B

Descrierea jobului

- instalarea, depanarea si mentenanta sistemelor de marcare de uz industrial la sediul clientului
- instalarea, depanarea si mentenanta sistemelor de marcare de uz industrial in laboratorul propriu (sediul firmei)
- disponibilitate la deplasare in tara (zona Bucuresti – Muntenia, Dobrogea, Sud)
- disponibilitate dupa program sau in week end PENTRU URGENTE

Beneficii:
Autoturism de serviciu
Laptop
Telefon
Echipament
Salariul motivant

Constituie avantaj experienta anterioara in domeniul similar.

Bottling Printing Romania este reprezentanta a patru branduri puternice in domeniul marcarii industriale: Linx, Matthews, Macsa Laser si Bluhm. Face parte din grupul de firme Bottling Printing cu reprezentante in Cehia, Slovacia si Romania. Bottling Printing Romania distribuie pe piata romaneasca: - imprimante industriale cu jet continuu de cerneala; - imprimante impulse jet; - imprimante cu termotransfer; - imprimante laser; - masini de etichetat; - aplicatoare automate de etichete. Imprimam pe produse din orice domeniu: - industria alimentara si a bauturilor alcoolice si nealcoolice; - industria materialelor de constructie; - industria metalurgica si siderurgica; - industria auto si de piese auto; - alte domenii. Informatii tiparite: - codul de identificare al produsului; - data fabricatiei si data de expirare; - numarul de serie, lot; - cod de bare; - sigla firma sau alte informatii.

Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 27 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos