Publicat 21 Mai 2021 | Reactualizat 18 Iun 2021 | Expiră 21 Iun 2021

Inginer service Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam persoana pentru un post de inginer de service in Romania, cu locatia in Timisoara.
Cerinte:
Experienţă profesională : minim 5 ani într-un post similar
Studii: superioare tehnice, electronica, automatizari
Cunoştinţe PC : Windows, Office, limba engleza nivel superior

Descrierea jobului

  • Efectuarea instalărilor aparatelor comercializate de către companie. Efectuarea intervenţiilor de service în garanţie. Efectuarea de reparaţii şi revizii ocazionale în postgaranţie. Efectuarea reviziilor aferente contractelor de întreţinere periodică.

Oferim:
  • Autoturism de serviciu 24h/24h. laptop, telefon mobil, internet nelimitat.
  • Mediu de lucru de exceptie. Training la furnizori. Posibilitati multiple de dezvoltare personala. Pachet salarial atractiv. Bonusuri de performanta fara limitarea comisionului

Descrierea companiei

www.sartorom.ro

Expirat
Inginer service Timisoara  -  Sartorom Impex Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles