Publicat 19 Apr 2019 | Reactualizat 19 Mai 2019 | Expiră 20 Mai 2019

Inginer service sisteme de securitate electronice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cazier judiciar curat;
Clinic sanatos;
Disponibilitate pentru deplasari in tara si in afara tarii;
Carnet de conducere de minim 2 ani, fara evenimente majore;
Indemanare la lucrul cu scule de mana/electrice si dispozitive specifice domeniului electronic/mecanic;
Disponibilitate de a lucra la inaltimi medii 1,5-4m.
Cunostinte bune de electricitate/electronica (curenti slabi);
Cunoasterea limbii engleze: intelegere/scris/vorbit de la nivel minim mediu (intelegere/scris/vorbit);
Cunostinte de baza in tehnologia informatiei (arhitecturi de retea, protocol de comunicatie TCP/IP,etc);
Cunostinte de baza de sisteme de operare Windows si/sau Linux ( Ubuntu)-avantaj
Absolvent de facultate electrica/ ( electrotehnica/electronica/automatica sau sectii de specialitate) - avantaj;
Media finala de absolvire minim 7 ( facultate), minim 8 pentru cei cu Bacalaureat;
Experienta in instalare/depanare sisteme de securitate - avantaj;
Organizat si bun organizator;
Cunostinte de baza/medii baze de date, constituie -avantaj
Certificare ARTS ca inginer de sistem sau inginer proiectant- avantaj;

Tinerii absolventi de facultate, care doresc sa-si construiasca o cariera intr-un domeniu de varf al tehnologiei, sunt bineventi. Se asigura calificare de specialitate la locul de munca;

Descrierea jobului

Descrierea generala a activitatii

Activitatea se desfasoara in mare parte in teren, la clienti, in zona de vest - Timisoara, dar, ocazional, apar si deplasari in exteriorul tarii (Ungaria, Serbia, Slovacia, etc)

Activitati de diagnosticare-depanare si instalare sisteme de securitate in teren ( sisteme integrate de control acces, video-management, efractie, sisteme de protectie perimetrala, etc);
Activitati de consultanta tehnica de specialitate pentru client;Angajarea se face, in conditiile legii, pe durata nedeterminata.

Beneficii:

Angajare cu contract de munca, pe durata nedeterminata;
O meserie si o cariera intr-un domeniu de inalta tehnologie: sisteme de securitate avansate;
Calificare si cursuri de pregatire de specialitate in tara si strainatate;
Un pachet salarial stabil si verificat in ani, compus din salariu de baza, sporuri si prime de performanta si de etapa;
Pentru deplasari, indemnizatii de deplasare si sporuri de compensare;
Pachet tehnic: laptop, telefon, auto (pentru zona Timisoara), trusa de scule;
Un program flexibil, posibilitatea de a lucra si de acasa;

Rolf Control Acces a fost infiintata acum 25 de ani la Bucuresti.

Activitatea noastra principala este de: proiectare, instalare, punere in functiune si intretinere a sistemelor integrate de securitate de nivel comercial-industrail

Stabilitatea, colaborarea pe termen lung cu clientii, furnizorii si proprii angajati, este caracteristica definitorie a companiei noastre.

Expirat
Inginer service sisteme de securitate electronice  -  Rolf Control Acces SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles