Inginer service si mentenanta instalatii

SC AME RO SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- inginer instalatii electrice si mecanice pentru activitati de service si mentenanta
- posesor permis categoria B
- cunostinte de limba engleza
- disponibilitate de deplasare in tara (2-3 zile/luna)
- experienta in activitatea vizata de minim 18 luni

Descrierea jobului

- Cunoasterea planurilor de instalatii electrice si HVAC
- Calculatii pentru ofertare
- Cunostinte avansate X-cel
- Cunoastere scheme electrice - prezinta avantaj

Oferta se va negocia in urma interviului

companie austriaco-romana avand ca obiect de activitate prestarea de servicii pentru instalatii in constructii cu sediul in Otopeni, Ilfov
Publicat 13 Sept. 2022 Reactualizat 11 Oct. 2022 Expiră 13 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.