Publicat 27 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iul 2019 | Expiră 27 Iul 2019

Inginer service SALARIU 700 - 1000 euro

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba engleză

Candidatul ideal

Inginer service cu pregatire universitara in domeniul ingineriei - mecanica, TCM, electrotehnica (nu este neaparat nevoie sa aiba experienta, deci sunt eligibili si tinerii absolventi, se face pregatire/instruire la locul de munca).
Candidatul trebuie:
- sa aiba cunostinte de limba engleza (minim nivel mediu)
- sa detina carnet de conducere. Majoritatea utilajelor se instaleaza in afara Bucurestiului, acoperind aproape toata tara.
- sa fie responsabil, comunicativ

Descrierea jobului

Candidatul va avea un salariu de inceput de 700-800 euro net, masina de serviciu, laptop, telefon, diverse alte beneficii.
Trebuie sa fie disponibil pentru deplasari in tara pentru asigurare service si intretinere utilaje. Beneficiaza de cazare si diurna pentru deplasare.

Descrierea companiei

Compania noastra comercializeaza:

- utilaje si echipamente pentru conditionarea legumelor si fructelor in stare proaspata (spalare, periere, uscare, sortare, cantarire, ambalare, etichetare)

- consumabile pentru ambalat legume-fructe in stare proaspata - saci Raschel pe bobina, plasa tubulara tesuta, film pentru pachete Girsac/Girplus/Ultrabag, film flowpack, film termocontractibil, etichete autoadezive, etichete wineglass, casolete si tavite

Totodata compania asigura instalarea, intretinerea in perioada de garantie si postgarantie pentru utilajele comercializate, proiectarea fluxurilor tehnologice in interiorul depozitelor, instructaj pentru personalul care deserveste utilajele, consultanta pentru accesarea fondurilor europene, solutii la cheie pentru intregul flux tehnologic, inclusiv depozitare.

Avem instalate utilaje in mare parte din tara si in jurul Bucurestiului.

Inginer service SALARIU 700 - 1000 euro  -  SYSTEC AGRIPACK SRL