INGINER SERVICE IT

TOP TECH - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 800 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii tehnice

Cunostinte avansate service hardware calculatoare

Cunostinte medii instalare si depanare software

Cunostinte networking

Cunostinte medii service copiatoare, multifunctionale, imprimante constituie un avantaj

Permis de conducere categoria B - obligatoriu

Cunostinte in domeniul serverelor constituie un avantaj

Cunostinte sau certificari de la producatori (Cisco, HP, Dell, Xerox, etc.) constituie un avantaj

Descrierea jobului

Service si asistenta tehnica pentru echipamente IT: calculatoare, servere, periferice, etc. la sediul firmei si la cel al beneficiarilor

Instalare si configurare echipamente din portofoliul firmei

Instalare si configurare software

Instalare si configurare retele

Cu o experienta de 29 ani, incepand din 1992, TopTech si-a castigat o buna reputatie intre companiile care promoveaza echipamente si solutii IT&C in Romania, fiind constant orientata catre client si calitate.

Astazi TopTech este asociata cu tehnologii avansate, calitate si fiabilitate, are parteneriate puternice cu cei mai importanti producatori din domeniu. Aceasta inseamna pentru dumneavoastra cele mai bune echipamente la cele mai bune preturi, cu suport direct de la producatori, suport si asistenta tehnica garantata.

Am investit in oameni si astazi TopTech are peste 90 de specialisti pregatiti sa raspunda oricarei provocari din domeniul IT&C, capabili sa asigure suport si asistenta tehnica specializata. Este una dintre cele mai mari si importante companii care activeaza in acest domeniu in partea de centru si vest a tarii si suntem prezenti cu sedii si specialisti in Deva, Sibiu, Timisoara, Cluj Napoca, Alba Iulia si Medias.

Publicat 8 oct. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos