Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 16 Iun 2019 | Expiră 17 Iun 2019

Inginer Service Debutant – Aparatura Medicala - Bucuresti

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTELE POSTULUI:

  • Absolvent studii superioare tehnice sau student an terminal (electronica, electrotehnica, electromecanica, automatica);
  • Experienta nu este necesara;
  • Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat;
  • Permis auto categoria B, cu experienta.

Descrierea jobului

SARCINI SI ATRIBUTII:

  • Insusirea cunostintelor necesare alaturi de colegii ce se ocupa cu instalarea, punerea in functiune, instruirea utilizatorului final si service in garantie si postgarantie pentru echipamente medicale (echipamente de diagnostic radiatii X).
  • Participa la incheierea de contracte de service cu noii clienti, mentinerea de relatii foarte bune cu vechii clienti, cresterea gradului de multumire, de satisfactie a clientilor;
  • Se implica in realizarea periodica de rapoarte de service si intocmirea de formulare – transmiterea acestora catre sediu;
  • Disponibilitate pentru deplasari aproximativ 50% din timpul de lucru;
  • Se asigura training la producator.
BENEFICII:
  • Salariul BRUT 4200 RON;
  • Se ofera: auto pentru deplasari, telefon, laptop, bonuri de masa, abonament medical.
  • Program de lucru L-V, 09:00-17:30;
  • Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Clientul nostru este o companie ce se ocupa cu distributia de echipamente medicale si consumabile.
Locatia companiei: Sector 4, Bucuresti – zona Piata Sudului.

Expirat
Inginer Service Debutant – Aparatura Medicala - Bucuresti  -  MEDIA MARKET HUMAN RESOURCES

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles