Inginer service aparatura medicala

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 4000 - 4500 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- absolvent facultate tehnica (ideal, Automatica / Electronica / Eletrotehnica / Mecatronica / Inginerie medicala)
- experienta anterioara in vanzari B2B
- notiuni despre masurarea parametrilor functionali ai echipamentelor medicale
- abilitati de comunicare si lucru in echipa
- disponibilitate pentru deplasari
- gandire analitica
- capacitate de rezolvare de probleme

Descrierea jobului

- efectueaza activitati de service: revizii la termen si la cerere, reparatii, SW upgrade, calibrari, verificari tehnice de siguranta pentru aparatura medicala (electrocardiografe, ecografe, monitoare fetale, audiometre, spirometre, dopplere, injectomate etc)
- efectueaza instalari si puneri in functiune de echipamente
- instruieste personalul medical

Instrumentele postului: laptop, telefon mobil, masina de serviciu
Beneficii: tichete de masa, abonament servicii medicale private

Agentie de recrutare si plasare de personal. A1 Recruitment & Temporary Employment este operator autorizat de date cu caracter personal. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.ejobs.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.

Publicat 14 mai 2022 Expiră 13 iun. 2022