Publicat 09 Nov 2017 | Reactualizat 07 Dec 2017 | Expiră 10 Dec 2017

Inginer Service - Generatoare

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta minim 5 ani in instalarea, configurarea, intretinerea si repararea de Generatoare diesel Experienta de lucru cu echipamente de electro-alimentare (tablouri electrice, UPS-uri, baterii) – reprezinta un Avantaj
Absolvent studii tehnice Superioare
Permis de conducere categoria B
Cunostinte medii / bune de limba engleza (scris si vorbit)
Autorizare ANRE categoria IIA si IIB – reprezinta un Avantaj
Capacitatea de a citi si interpreta scheme electrice
Disponibilitate deplasari in teritoriu, disponibilitate program prelungit (ocazional).

Descrierea jobului

Servicii de instalare, service si reparatii Generatoare (si alte echipamente din portofoliul Tema Energy)
Punere in functiune si testare echipamente instalate
Documentatie service (procese verbale, devize de interventii si reparatii, etc)
Gestionarea stocului de piese de schimb, completarea acestuia in caz de nevoie si pastrarea unei baze de date tehnice .
Suport tehnic pentru echipele de service (gestionarea problemelor ce apar si solutionarea acestora).

BENEFICII:
- pachet salarial motivant
- telefon mobil
- laptop
- masina de serviciu
- bonusuri in functie de performante

Tema Energy este o companie cu actionariat integral privat, infiintata in 2002.
Suntem o companie cu o cultura antreprenoriala si cu o experienta bogata in solutii de power back-up si integrare de sisteme electro-mecanice, atat pe piata din Romania, cat si in sud-estul Europei.
Suntem unul dintre cei mai cunoscuti furnizori full-service de echipamente de electro-alimentare din Romania.
Gama noastra de Echipamente este compusa din Generatoare, UPS-uri, Baterii VRLA, Redresori, dar si alte sisteme integrate in solutiile noastre: Climatizare profesionala, Detectie si stingere incendii, Containere IT, DCIM, etc.
Suntem unul dintre cei mai experimentati integratori de Data Centere si sisteme de tip Power Supply dedicate consumatorilor industriali si critici.
Solutiile noastre sunt dedicate indeosebi segmentului business-to-business (B2B): industrial, IT, telecom, medical, cladiri de birouri, constructii.
Pentru mai multe informatii despre noi, viziteaza site-ul nostru, www.tema-energy.ro .

Expirat
Inginer Service - Generatoare  -  SC TEMA ENERGY SRL