Inginer sef santier

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Inginer Constructor (execuție):
- absolvent facultate profil construcții, preferabil CCIA, CH;
- min. 5 ani experiență în domeniu: construcții metalice, construcții BA
- cunoștințe PC: Autocad, suita MS Office;
- bun organizator și coordonator, capabil să motiveze colectivul din subordine;
- abilități tehnice foarte bune;
- atenție la detalii;
- abilități foarte bune de comunicare;
- rezistență sporită la stres;
- dinamic, orientat către atingerea obiectivelor;
- cu pasiune pentru meserie, loial.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Coordonarea activității echipelor proprii și supravegherea activității subantreprenorilor;
- Monitorizarea execuției, din punct de vedere al cantităților, conformității cu proiectul, calității și respectării termenelor;
- Stabilirea necesarului de resurse (materiale, echipamente, personal) pe baza planului de execuție;
- Coordonarea operațiunilor de aprovizionare a șantierului cu materiale și scule;
- Recepționarea documentelor care sosesc în șantier și realizarea proceselor verbale ce privesc stadiile de execuție a lucrărilor;
- Menținerea relației cu furnizorii, subcontractorii și beneficiarii;
- Menținerea unor evidențe pe șantier, realizarea de analize;
- Raportarea constantă a evenimentelor de pe șantier;
- București și provincie.

Beneficii:
- salariu motivant + bonusare/proiect finalizat;
- echipă dinamică de oameni pasionați;
- proiecte ambițioase, motivante.

Experiența acumulată de-a lungul anilor în construcții și spiritul organizatoric fac din AXA TRANS CONSTRUCT SRL un adevărat lider pe piața construcțiilor și logisticii din România. Din 2004, compania a dus la îndeplinire mai multe proiecte cuprinzând ambele tipuri de ansambluri, rezidențiale și industriale, dar și de infrastructură rutieră, totul în conformitate cu standardele europene.

Dăm viață tuturor ideilor!
Clienții beneficiază de servicii complete, de la design la finisaje de calitate.
Scopul nostru este să livrăm proiecte la cheie clienților noștri la o calitate ireproșabilă, în timpul estimat.

Creștem echipa și dorim alături colegi loiali, de încredere, ghidați de aceleași valori ale companiei: seriozitate, corectitudine, pasiune pentru meseria practicată.

Avem o echipă cu care ne mândrim și te invităm să ni te alături!

www.axatc.ro
Publicat 4 aug. 2022 Expiră 3 sept. 2022