INGINER REZIDENT SUPERVIZARE LUCRARI APA/CANAL

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Studii superioare absolvite cu diplomă de licență în domeniul inginerie civilă/ ingineria instalațiilor/ ingineria mediului/ inginerie electrică/ inginerie mecanică sau echivalent.
-Experiență profesională generală: Minim 5 ani de experiență profesională în domeniul studiilor.
- Experiență profesională specifică: Minim 3 ani de experiență specifică în calitate de Inginer rezident/Supervizor în care a desfășurat activități de supervizare lucrări în infrastructura de apă/apă uzată;
-Disponibilitatea pentru deplasare in diverse regiuni ale tari unde sunt aceste proiecte active;
-Disponibilitate pentru o perioada de implementare de minim 3 ani;

Descrierea jobului

Acest job este disponibil pentru un proiect de infrastructura de apa si apa uzata aflat in stadiul de implementare.
Sunt mai multe locatii disponibile, in functie de domiciliul sau, Inginerul Resident Supervizaror poate decide pentru una din locatii.
Proiectul este disponibil pentru minim 3 ani. Modalitatea de colaborare este flexibila ( contract de munca, PFA/SRL) si se discuta in cadrul interviului fata in fata.
Pachet salarial atractiv. Se cere disponibilitate imediata.

TALENTS BOX este o companie românească care oferă soluții de recrutare și de managementul carierei. Strategia noastră este să oferim din experiența dobândită ca și consultanți atât potențialilor candidați cât și angajatorilor, astfel încât procesul de recrutare să devină SIMPLU, SUPLU și ONEST, debarasat de povara prejudecăților sau a prea multor proceduri și procese interne.
Publicat 4 oct. 2021 Reactualizat 1 nov. 2021 Expiră 3 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos