Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Inginer retele electrice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Inginer / technician instalatii electrice si automatizari absolvent sau in curs de absolvire studii superioare in domeniul ingineriei electrice.
Conditii obligatorii:
- cunoasterea programului AUTOCAD
- limba engleză
- pachetul Microsoft Office
- mentine relatia tehnica cu clientii
- asistenta tehnica in executie.

Descrierea jobului

Proiectare instalatii electrice si automatizari de joasa si medie tensiune.

Societate ce activeaza in domeniul instalatiilor in cosntructii ce ofera atat servicii de proiectare cat si de executie in instalatii cu predominant instalatii electrice, retele de distributie energie electrica . Ne aflam pe piata constructiilor din anul 1992 cu un portofoliu substantial in domeniu.

Expirat
Inginer retele electrice  -  Amper S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles