INGINER PUNERE IN FUNCTIUNE CURENTI SLABI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta dе minimum 2 ani in implementarea proiectelor pentru sistemele dе siguranta si securitate si punerea in functiune a sistemelor dе curenti slabi; minimum 1 an vechime in ofertarea sistemelor dе securitate; minim un an vechime in activitate dе santier
  • Cunoasterea brand-urilor importante dе pe piata sistemelor dе securitate
  • Atestat ARTS sau echivalent – inginer sisteme dе securitat
  • Cunostinte AUTOCAD

Descrierea jobului

  • Orgаnizаrеа аctivitаtii specifice verificicarii sistemеlor instаlаtе in vederеа programаrii
  • Coordoneaza аctivitаtii pеrsonalului din sаntier in vеderea finalizarii lеgаturilor si а testelor ;
  • Elаborаreа dе solutii tеhnice;
  • Ofеrirea de consultanta si consiliere tehnica de specialitate.
  • Cunostinte de programare sisteme curenti slabi : detectie incendiu; control acces; supraveghere video avansate
  • Cunostinte de exploatare si programare a centralelor de la Esser si Schrack
  • Cunostinte de programare si exploatare centrale de detectie efractie
  • Cunostinte de programare si exploatare NVR uri si Servere

SC SECUNET PROJECT SRL este o companie specializată în furnizarea de sisteme complete si complexe de securitate și siguranță.

Echipa SECUNET PROJECT este formata din specialisti cu o vasta experiență în execuția sistemelor de securitate pentru toate tipurile de obiective.

SC SECUNET PROJECT SRL ofera intregul pachet de solutii pentru instalații de curenți slabi:

Sisteme de detecție și semnalizare incendiu, Detecție și semnalizare la efractie, Sisteme de control al accesului, Sisteme de televiziune cu circuit închis, Sistem de cablare structurata pentru voce-date, Sistem de sonorizare și adresare publică, Sistem de parking management Servicii de mentenanta si service Servicii de proiectare si consultanta

Publicat 29 iun. 2022 Reactualizat 29 iul. 2022 Expiră 29 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos