INGINER PUNERE IN FUNCTIUNE CURENTI SLABI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice;
  • Experienta dе minimum 2 ani in implementarea proiectelor pentru sistemele dе siguranta si securitate si punerea in functiune a sistemelor dе curenti slabi; minimum 1 an vechime in ofertarea sistemelor dе securitate; minim un an vechime in activitate dе santier
  • Cunoasterea brand-urilor importante dе pe piata sistemelor dе securitate
  • Atestat ARTS sau echivalent – inginer sisteme dе securitat
  • Cunostinte AUTOCAD

Descrierea jobului

  • Orgаnizаrеа аctivitаtii specifice verificicarii sistemеlor instаlаtе in vederеа programаrii
  • Coordoneaza аctivitаtii pеrsonalului din sаntier in vеderea finalizarii lеgаturilor si а testelor ;
  • Elаborаreа dе solutii tеhnice;
  • Ofеrirea de consultanta si consiliere tehnica de specialitate.
  • Cunostinte de programare sisteme curenti slabi : detectie incendiu; control acces; supraveghere video avansate
  • Cunostinte de exploatare si programare a centralelor de la Esser si Schrack
  • Cunostinte de programare si exploatare centrale de detectie efractie
  • Cunostinte de programare si exploatare NVR uri si Servere

SC SECUNET PROJECT SRL este o companie specializată în furnizarea de sisteme complete si complexe de securitate și siguranță.

Echipa SECUNET PROJECT este formata din specialisti cu o vasta experiență în execuția sistemelor de securitate pentru toate tipurile de obiective.

SC SECUNET PROJECT SRL ofera intregul pachet de solutii pentru instalații de curenți slabi:

Sisteme de detecție și semnalizare incendiu, Detecție și semnalizare la efractie, Sisteme de control al accesului, Sisteme de televiziune cu circuit închis, Sistem de cablare structurata pentru voce-date, Sistem de sonorizare și adresare publică, Sistem de parking management Servicii de mentenanta si service Servicii de proiectare si consultanta

Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022