Inginer proiectare

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii tehnice finalizate(specializari si cursuri constituie avantaj)
- experienta in utilizarea aplicatiilor Autocad 2D si 3D, Photoshop, Windev, Microsoft Office(Word, Excel)
- atentie la detalii, spirit de echipa, rezistenta la stres, aptitudini bune de planificare, coordonare si comunicare
- cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;

Descrierea jobului

- realizarea si intocmire documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare(S.F., D.T.A.C., P.T. + D.E.), avize, extrase de materiale, relevee, antemasuratori
- asistenta tehnica pe santier aferenta proiectarii, colaborare cu inginerii de santier, verificatori, arhitecti si proiectanti;
- pachet salarial motivant, conditii de lucru excelente, telefon, tichete de masa

Companie direct importator al produselor comercializate, cu acoperire nationala in domeniul instalatiilor termice si sanitare, amenajari interioare, capital integral strain, colectiv tanar, specializat si competitiv.
Publicat 28 ian. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos