Inginer proiectare sisteme fotovoltaice

STARTCON CG SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Studii superioare sau studii medii de specialitate finalizate;
• Experienta anterioara pe un rol similar reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Contribuie la pregatirea ofertelor tehnice si economice de sisteme;
  • Intalniri cu clientii si vizionarea locatiei beneficiarului in vederea intelegerii proiectelor si prezentarii celor mai bune solutii tehnice si comerciale;
  • Intocmirea documentatiei specific pentru proiectare;
  • Mentine relatia cu producatorii si furnizorii companiei in vederea selectiei solutiilor si echipamentelor optime pentru fiecare proiect alocat;

Ce oferim:
  • Pachet salarial in functie de performanta/experienta - se negociaza in timpul interviului;
  • Colectiv tanar, birou modern, echipamente de lucru de calitate;

Descrierea companiei

Societatea se ocupa cu instalarea sistemelor fotovoltaice.
Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos