Publicat 03 Mar 2021 | Reactualizat 02 Apr 2021 | Expiră 03 Apr 2021

inginer proiectare-ofertare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare tehnice (profil electric)
- cunostinte de limba engleza (nivel intermediar)
- persoana comunicativa, dinamica, cu spirit de echipa, cunostinte tehnice, bun organizator, proactiv- atestat ANRE minim categoria IIA
- cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), Autocad 2D, Eplan

Descrierea jobului

- dimensionarea si intocmirea proiectelor de incalzire electrica
- dimensionarea si intocmirea proiectelor de utilizare a surselor de energie regenerabila (in special energie solara prin sisteme de panouri fotovoltaice)
- intocmirea ofertelor tehnice si comerciale (alegerea celor mai adecvate solutii tehnice si comerciale in functie de specificatii /solicitari )

- mediu de lucru dinamic , lucru de la birou, home office , deplasari ocazionale in tara si in strainatate
- stabilitate, training-uri

Bright Technology Consult oferă de 17 ani produse, servicii de consultantă, de dimensionare şi control a sistemelor de încălzire industriale pentru medii cu pericol de explozie sau medii industriale normale; urmareste dezvoltarea in zona de proiectare instalare sisteme de panouri fotovoltaice, statii de incarcare pentru automobilele electrice.

Expirat
inginer proiectare-ofertare  -  Bright Technology Consult

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles