Publicat 22 Mar 2019 | Expiră 22 Apr 2019

Inginer proiectare-ofertare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Aptitudini, abilitati si cunostinte specifice postului:

Studii superioare (tehnice – constituie avantaj)
Cunostinte avansate de limba engleza
Cunostinte utilizare de programe/software specifice (MS Office, CRM, AutoCad, Orgadata/Logikal – constituie avantaj)
Dorinta continua de perfectionare
Abilitati de comunicare, organizare si negociere
Experinta in domeniul sistemelor din aluminiu pentru aplicatii arhitecturale
Permis auto categoria B

Descrierea jobului

Cerintele postului:

Reprezinta compania in relatiile cu clientii si colaboratorii
Identifica si contacteaza potentialii clienti
Asigura asistenta tehnica si comerciala clientilor si colaboratorilor companiei
Negociaza, incheie si urmareste contractele si acordurile comerciale in conformitate cu politica companiei

Pachet angajare:
Posibilitatea de dezvoltare continua
Pachet salarial motivant
Training intern si extern

Aluprof S.A. este unul dintre principalii producatori si distribuitori europeni de sisteme din aluminiu pentru aplicatii arhitecturale. În oferta companiei sunt disponibile sisteme pentru tamplarie din aluminiu, pereti cortina, rulouri, usi pentru garaj si alte produse care acopera intrega gama de solutii din domeniu.

Expirat
Inginer proiectare-ofertare  -  ALUPROF SYSTEM ROMANIA SRL