Publicat 04 Ian 2019 | Expiră 04 Feb 2019

Inginer proiectare/ofertare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare (de preferinta Facultatea de Inginerie Electrica - sectia Electroenergetica, Energetica industriala, Actionari Electrice, Electrotehnica Generala - specializarea Instalatii electrice)

Studii superioare de specialitate: Electrotehnică, Energetică, Automatizări, Instalații;
Abilităţi de planificare, organizare şi coordonare a activităţilor desfăşurate;
Persoană foarte organizată, cu un spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii;
Proiectare instalatii electrice J.T. si MT
Cunostinte operare PC - MS Office – nivel mediu;
Cunostinte Autocad – nivel mediu;
Cunostinte limba engleza (scris si vorbit) – nivel mediu.
Program devize (Doclib,Windoc, ISDP etc ) – nivel mediu;
Autorizatii ANRE AII+BII mininim.
Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Intocmire documentatie SS, CU, SF, PTe,PAC, DE;
Indeplineste activitati specifice de proiectare instalatii electrice;
Realizeaza proiecte de instalatii in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
Realizeaza coordonarea proiectelor cu celelalte specilalitati, asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante;
Asigura asistenta de santier pentru realizarea constructiei in conformitate cu documentatia;
Intocmire planuri de amplasament si scheme monofilare instalatii;
Intocmire antemasuratori , devize de lucrari,RLV;
Intocmire situatii de lucrari , dosar receptie, cartea constructiei,
Mentinerea relatiilor cu beneficiarii;
Stransa colaborare cu departamentelul logistica / contabilitate.

NEON LIGHTING SRL este un furnizor important de produse si solutii de iluminat din Romania, fondat in Cluj-Napoca.
NEON LIGHTING SRL detine o infrastructura moderna de depozitare, productie, montaj si distributie:
- 6 magazine si depozite in regim en-gros si en-detail in Cluj-Napoca, Bucuresti, Baia Mare, Satu Mare, Oradea si Timisoara.
- 1 showroom Magia Luminii in Cluj-Napoca.
NEON LIGHTING opereaza atat pe piata romaneasca cat si pe piata Europeana.
Distribuitor al unor marci de renume, NEON LIGHTING este importator si distribuitor exclusiv in Romania al produselor producatorilor polonezi NOWODVORSKI, SIGMA si ACB.
Echipa noastra detine certificari specifice in domeniu, este foarte bine pregatita in domeniul sistemelor electrice, in special sisteme de iluminat interior si exterior si are capacitatea de a proiecta si furniza sisteme de iluminat ce folosesc tehnologii electrice avansate.

Expirat
Inginer proiectare/ofertare  -  Neon Lighting SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles