Publicat 14 Feb 2019 | Reactualizat 14 Mar 2019 | Expiră 17 Mar 2019

Inginer Proiectare Ofertare Automatizari Industriale

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunostinte in domeniul automatizarilor industriale
  • Experienta in utilizarea Autocad, SEE Electrical

Descrierea jobului

  • Elaborare scheme electrice
  • Ofertare lucrari de automatizari industriale
  • Realizare dimensionare instalatii si elaborare extras de materiale in vederea intocmirii ofertei

Descrierea companiei

Distributie componente electrice si de automatizari.
Proiectare si executie tablouri electrice si de automatizari.

Expirat
Inginer Proiectare Ofertare Automatizari Industriale  -  ELECTROZEP EXIM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles