de ani Fără Frică...

Publicat 15 Oct 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Inginer proiectare Mobila

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca sunteti in cautarea unui job care va ofera:

• Salariu atractiv
• Lucrul pentru o companie internationala
• Mediu de lucru excelent
• Echipa minunată
• Instruire oferită intern și extern
• Transport
• Bonusuri

Va asteptam sa va alaturati echipei noastre!!!

Cautam persone care:
-au abilitati de a planifica si atinge obiective pe termen lung;
-studii superioare si minim de experienta;
- orientati catre clienti;
-cunoastetrea limbii engleze constituie avantaj:
-ambitiosi si motivati;

Salariul depinde de ambiția, abilitățile și motivația dumneavoastră.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
abilitati de comunicare cu clientii si cu firmele cu care colaboram ;
Cunostinte bune/avansate de operare PC :AutoCad 2D si 3D , Excel , Word etc

Cunostinte bune/avansate in ceea ce priveste constructia mobilerului din lemn masiv si furniruit ;
Pe baza proiectelor primite de la client , propune solutii de proiectare si executie dupa specificatiile clientului si dupa standardele companiei ;
Pregateste desenele de executie detaliate pentru fabrica si pentru firmele producatoare de mobilier cu care colaboram ;
Urmarirea si verificarea prototipurilor intrate in firma pentru a corespunde cu cerintele clientului si implicit cu schita data in lucru ;
Pentru fiecare proiect in lucru se va intocmi fisa tehinca :
Nomenclatorul de repere, calculul suprafetelor de finisare , calculul necesarului de materiale pentru ambalare etc. ;

Se vor face instructiuni de asamblare a mobilerului demontabil ;
​Cunostinte bune de limba engleza .

Suntem Societatea S.C.Pure Home Collections SRL, unul dintre cei mai importanti exportatori de mobila din Europa. Avem un actionariat olandeză-italiană și oferim locuri de munca la mai mult de 400 de persoane. Suntem gata să facem următorul pas înainte și, prin urmare, avem nevoie de oameni noi care să se alăture echipei noastre.

Va asteptam!

Expirat
Inginer proiectare Mobila  -  S.C. Pure Home Collections S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles