Publicat 23 Sep 2019 | Expiră 24 Oct 2019

INGINER PROIECTARE MECANICA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam pentru partenerul nostru, leader in domeniul construcţiilor de utilaje pentru tratamente termince: INGINER PROIECTARE MECANICA

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice
  • Experienta in utilizarea unuia din urmatoarele soft-uri: SolidEdge, SolidWorks, AutoCad
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu - avansat
  • Permis de conducere cat. B

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

  • Realizarea proiectelor noi de echipamente sau de parti componente;
  • Activităţi de dimensionare, fezabilitate şi modelare, realizarea lanţului de cote şi planuri de detaliu utilizând SolidEdge;
  • Participarea la realizarea prototipului; realizarea tuturor modificarilor necesare in proiect dupa testarea prototipului in functiune.
  • Oferirea de soluţii tehnice optime pentru desfăşurarea proiectelor.

Oferta:
Salariul este negociabil in functie de experienta;
Tichete de masa;
Reale posibilitati de dezvoltare.

*Prin aplicarea la acest post ne acordați consimțământul pentru a vă introduce CV-ul în baza de date.
Această informare se referă la modul în care Societatea noastră – Amakron Hr Leasing – prelucrează datele dvs. cu caracter personal și la modalitățile în care ne asigurăm că datele dvs. având caracter personal sunt protejate.
Datele personale pe care le colectăm au ca scop selecția si plasarea forței de muncă. În implementarea RGPD luăm măsuri active, corespunzătoare și specifice pentru garantarea demnității umane, a intereselor legitime și a drepturilor fundamentale ale persoanelor vizate, în special în ceea ce privește transparența prelucrării și transferul de date cu caracter personal în cadrul unui grup de organizații implicate într-o activitate economică comună.
Perioada maximă de stocare a datelor este de 4 ani.
În orice moment aveți:
Dreptul de acces și Dreptul la rectificarea datelor
  • Dreptul la ștergerea datelor și Dreptul la restricționarea prelucrării datelor
  • Dreptul de a obiecta și Dreptul la portabilitatea datelor
  • Dreptul la retragerea consimțământului și Dreptul de a depune o plângere în fața autorității competente
Datele dvs. cu caracter personal sunt colectate și prelucrate prin intermediul personalului nostru, fără utilizarea unui proces decizional automatizat (inclusiv crearea de profiluri), care să producă efecte juridice cu privire la dvs. sau care să vă afecteze drepturile într-o măsură semnificativă, într-un mod asemănător.Pentru a afla mai multe informații cu privire la datele dvs. cu caracter personal, cu privire la modul în care datele dvs. sunt colectate, prelucrate și protejate de Societatea noastră sau pentru a cere orice lămuriri referitoare la cele menționate în această informare puteți contacta la orice moment responsabilul cu protecția datelor cu caracter personal din cadrul Societății noastre la adresa de email dataprotection@amakron.com sau orice altă adresa de email a companiei sau numerele de telefon afișate pe site-ul www.amakron.com
Sperăm să vă avem, în continuare, alături, ca parteneri.

Descrierea companiei

AMAKRON HR LEASING

Suntem:

- o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu

- prezenti, hiperactivi si perfectionisti

- dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate

- mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON HR LEASING!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca AMAKRON HR LEASING sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.

Expirat
INGINER PROIECTARE MECANICA  -  AMAKRON HR LEASING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles