Inginer Proiectare Instalatii ID: INST09

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Absolvent studii superioare cu profil tehnic: Instalatii/ similar;
• Experienta in intocmirea proiectelor de instalatii pentru construcții (instalații HVAC );
• Cunostiinte solide tehice in domeniul instalatiilor HVAC (MECANICE) atat la nivel teoretic cat si aplicat;
• Experienta minim 2-3 ani in proiectare;
• Cunostinte de AutoCAD – 2D, 3D; MagiCAD
• Cunostinte avansate Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
• Cunostinte de limba engleza - nivel mediu.
• Aptitudini de lucru in echipa, organizat;

Descrierea jobului

  • Proiectarea instalațiilor pentru construcții conform normativelor și standardelor aflate în vigoare
  • Implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de instalare/executie;
  • Verificarea proiectelor tehnice si monitorizarea executiei proiectului;
  • Participarea in cadrul procesului de bugetare pentru diferite proiecte;
  • Asigurarea suportului tehnic pentru departamentul achizitii-ofertare;
  • Sustinerea solutiilor tehnice in relatia cu beneficiarul.

Prima Development Group este cel mai mare dezvoltator imobiliar din Oradea și unul dintre cei mai activi operatori în domeniu la nivel național.

Suntem prezenti Bucuresti incepand din anul 2018 unde am inceput dezvoltarea in zona Piata Unirii a proiectului Boemia Apartments, care a fost predat clientilor in vara anului 2021

Am inceput in zona Timpuri Noi constructia unui ansamblu de 250 de apartamente si avem in pregatire ansambluri totalizand peste 1500 de apartamente, iar planurile sunt sa dezvoltam peste 3000 de apartamente in urmatorii 5 ani, in zone premium ale Bucurestiului.

Publicat 1 mai 2022 Reactualizat 29 mai 2022 Expiră 31 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos