INGINER PROIECTARE DRUMURI

S.C. Tehno-Edil AMF S.R.L.–D 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Inginer proiectant specialitatea drumuri si poduri
- excelent operator PC
- bun utilizator al programelor Autocad Civil 3D, Advanced Road Design
- cunoasterea standardelor de proiectare pentru strazi, drumuri si poduri

Descrierea jobului

- intocmire studii de fezabilitate
- intocmire proiecte tehnice, antemasuratori
- intocmirea caietelor de sarcini,
- structurarea si organizarea proiectului,
- intocmirea planurilor tehnologice de executie, montaj si a graficelor de executie,
- dimensionarea sectiunilor, intocmirea masuratorilor si a cantitatilor de lucrari,
- urmarirea lucrarilor de executie conform proiectului
- intocmirea dispozitiilor de santier

Politica noastra este orientata catre client, actiunile desfasurate de noi urmaresc nu doar satisfacerea cerintelor, ci si anticiparea nevoilor acestora.
Toate proiectele sunt executate cu respectarea standardelor si normelor tehnice in vigoare. Dezvoltarea proiectelor este realizata folosind metode moderne de proiectare asistata de calculator, folosind solutii software de ultima generatie, ceea ce duce la o durata scurta de executie a proiectului final si modificari rapide in functie de cerintele de adaptare ce pot interveni.
Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.