INGINER PROIECTARE CONSTRUCTIVA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

ORAS DE LUCRU: BUCURESTI
NIVEL CARIERA: ; entry-level; mid-level
PERMIS CONDUCERE:
TIP JOB: FULL – TIME
STUDII: tehnice
SALARIU: peste media pietei; se discuta la interviu
INDUSTRII: PRODUCTIE

1.- INGINER PROIECTANT

CANDIDATUL IDEAL:

Cerinte:
- studii superioare tehnice, licentiat in domeniul electric, de preferinta Facultatea de Inginerie Electrica;
- cunostinţe temeinice de operare calculator PC: Word, Excel, AutoCAD, Solid Works (reprezinta un avantaj);
- cunoștințe generale teoretice in domeniile matematica, fizica, chimie, mecanica, metalurgie, etc.
- cunoștințe de desen tehnic;
- cunostinte de limba engleza

Profilul de personalitate cautat:
- persoana implicata si proactiva in cautarea de informatii noi;
- perseverenta in gasirea celor mai bune solutii;
- flexibila si adaptabila la schimbari;
- organizata si capabila sa-si stabileasca prioritati;
- cunoștințe sau capacitate de învățare rapida a utilizării programelor de proiectare asistata de calculator, respectiv AutoCAD, Solid Works ;
- capacitate de adaptare la activitatea de proiectare: respectare termene fixe, flexibilitate in găsirea de soluții alternative, lucrul in condiții de stres temporar;
- capacitate de analiza si sinteza a datelor si informațiilor pentru proiecte;
- putere de concentrare, de atenţie si de discernământ;
- capacitatea de a argumenta decizii tehnice entare spre soluții realizabile tehnic;
- abilitați de comunicare si lucru in echipa.

DESCRIEREA JOBULUI:
-proiectare motoare electrice de joasa tensiune
-elaborare documentatie constructiva
-lansare in fabricatie produse
-urmarire executie
-elaborare documentatie tehnica suport

Cerintele noastre de baza sunt: disciplina la locul de munca, seriozitate, responsabilitate pentru activitatea desfasurata, reala pregatire tehnica corespunzatoare.
Candidatul va deveni parte integranta a unui colectiv de profesionisti cu experienta in domeniu.

Iti vom oferi:
Mediu de lucru placut si competitiv
Suport continuu pentru dezvoltare profesionala
Siguranta locului de munca;
achitarea drepturilor salariale integral si la timp
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Pachet salarial motivant, compus din componenta fixa si beneficii (tichete de masa, bonusuri/stimulente functie de performante, prime de Paste si Craciun).
Masina de serviciu, telefon mobil, laptop.

Persoanele care doresc sa se alature echipei noastra, pot trimite cv-ul si/sau solicita informatii suplimentare pe adresa de e-mail: hr@umeb.ro

DESCRIEREA COMPANIEI

Societatea UMEB S.A. este o companie prestigioasa, unica in Romania, specializata in proiectarea, fabricarea si comercializarea motoarelor electrice de joasa tensiune si a grupurilor electrogene. In plus, societatea noastra asigura servicii tehnice de reparatii si intretinere cu acoperire la nivel national
Motoarele realizate de UMEB S.A. sunt exportate pe toate continentele si au o gama larga de aplicabilitate.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos