de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Expiră 15 Feb 2016

Inginer proiectare CATIA V5

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ideal 2 ani experienta cu CATIA V5;
Cunoasterea altor programe CAD/CAM;
Cunoastinte modelare suprafete CATIA V5;
Foarte bune cunostinte de citire a planurilor;
Orgnizare si gestionare prioritati;
Limba franceza nivel de baza (cel putin citit);
Abilitati de munca in echipa;

Descrierea jobului

Proiectarea de machete de control si alte utilaje in programul CATIA V5;
Punere in plan;
Gestiune proiect;
R&D (Research and development);
Test utilizare utilaje;

Salariu corect in functie de competente;
Transport asigurat;
Tichete de masa;
Asigurare medicala;

Companie cu activitate de proiectare si realizare de dispozitive de control si utilaje pentru industria auto si aeronautica, cat si de realizare de piese prototip, recrutam un Inginer proiectare CATIA V5.

Expirat
Inginer proiectare CATIA V5  -  SC GROUP ALLIO ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles