Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 24 Feb 2016

Inginer proiectant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al Facultatii Tehnice secţia Construcţii Civile, Industriale şi Agricole sau TCM ;
- Cunoştinte avansate de utilizare a programelor de proiectare tip autocad;
- Bune cunoştinţe de limbă engleză – scris, citit, vorbit.
- Capacitatea de a lucra organizat cu termene limită;
- Seriozitate, orientarea spre rezultate şi dorinţa de perfecţionare în domeniul proiectării;
- Abilităţi de comunicare şi organizare;
- Spirit de echipă, deschidere spre schimbare. Ofertă (bonusuri, beneficii):
- Mediu de lucru plăcut alături de o echipă tânără cu perspective;
- Oportunităţi de evoluţie şi dezvoltare profesională;
- Oportunitatea de a fi implicat în proiecte de dimensiuni importante;

Descrierea jobului

Postul presupune activităţi de întocmire a documentaţiei tehnice, detalii de execuţie, studii de fezabilitate, devize, antemăsurători în domeniul proiectării amplasamentelor de telefonie mobila .

Descrierea companiei

www.lazarusconstruct.ro

Expirat
Inginer proiectant  -  SC Lazarus Construct SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles